Novinky       O nás       Odkazy        Odchovy

                                                                         Kočky         Kocouři         Koťátka       Kastráti

 

- vítejte -

Jsme malá chovatelská stanice registrovaná u WCF (BCC).

Specializujeme se na chov Sibiřských koček v klasických barvách. Kočky, kocouři i koťata jsou vychováváni v domácím prostředí s možností pobytu venku. Všem našim kočičím kamarádům věnujeme maximální péči a snažíme se, aby se jim u nás líbilo.

Ke spokojenosti našich zvířat přispívá pravidelná veterinární péče a krmení kvalitními krmivy - nejvíce milují naše kočky čerstvé maso, ROYAL CANIN a HILLS.

Naši chovní jedinci pocházejí ze špičkových chovatelských stanic, a proto je našim hlavním cílem chovat i odchovávat zdravá zvířata, která se co nejvíce ztotožňují s plemenným standardem. Pro koťátka z naší chovatelské stanice se snažíme nacházet hodné páníčky, kteří jim poskytnou milující náruč za jejich kočičí lásku, oddanost i milou společnost.

Závěrem nemohu opomenout ani poděkování všem chovatelským stanicím, z kterých naše kočky i kocouři pocházejí a stále jsme s nimi v kontaktu, neboť si opravdu velice vážím každé cenné informace či jakékoliv formy podpory zkušeného chovatele, který je ochoten nám jakkoliv pomoci.

- kontakt -

Bc. Josef Kydlíček

Družstevní 241
CZ-333 01 Stod

Telefon :

+420 377 901 278
+420 602 380 210

Email:
JKydlicek@seznam.cz